Triin Tabur • 4 detsember 2017 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nurm: ekspertarsti selline palk tundub ulme

AS Põhja-Eesti Taastusravikeskuse juht Dag Nurm  Foto: Meeli Küttim

AS Põhja-Eesti Taastusravikeskuse juht Dag Nurm peab töövõime hindamise ekspertarstide 10 000eurost kuutasu praktikas pigem ulmeliseks.

Dag Nurm ütles Meditsiiniuudistele, et ei oska kommenteerida, millisest allikast Eesti Päevalehes välja toodud 10 000 eurot ekspertarsti kuutasu pärit on.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee