Triin Tabur • 22 detsember 2017 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Palgast suurem väärtus on isiklikul ajal

Brit Pensa, Kliink32 juhatuse liige  Foto: Eiko Kink

Äripäeva koostatud tervishoiuala palga TOPi 50 esimese firma hulgas on mitmeid hambakliinikuid. Neist parima palgamaksjana jääb silma Kliinik 32 OÜ.

Ligi kümne aasta eest asutatud ettevõte on tabelis 9. kohal, sealne keskmine palk oli mullu 2413 eurot. Töötajate keskmine arv taandatuna täistööajale oli 39.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee