27 juuni 2016 05:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Arvamus: Töövõimereformist pere- ja raviarstidele

Merlin Murumets, sotsiaalkindlustusameti ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste üksuse juht  Foto: Erakogu

Töövõimereform jõuab olulisse ajajärku – alates 1. juulist hakkab hindama inimese töövõimet töötukassa.

Töövõimereformist on juba pikalt räägitud, kuid nüüd jõuame ajajärku, kus tänased töövõimetuspensionärid ja puuetega inimesed hakkavad otseselt kokku puutuma muudatustega töövõimesüsteemis ja see võib neis tekitada ebakindlust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee