Triin Tabur • 7 detsember 2017 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH lõi riskijuhi ametikoha

PERHi peamaja.  Foto: PERH

Korruptsioonisüüdistused Põhja-Eesti Regionaalhaigla endiste juhtivtöötajate vastu panid haigla sel aastal senist juhtimissüsteemi mitmeti muutma.

Riigikogu liige Oudekki Loone saatis 22. novembri terviseministrile päringu, kus soovis muu hulgas teada, millised reeglite muudatused on Põhja-Eesti Regionaalhaigla teinud viimasel aastal korruptsiooniohtlike olukordade vältimiseks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee