Triin Tabur • 15 detsember 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: Konverents "Meditsiin 2018" pildis

Meditsiinimõjutaja 2018 - Toivo Tänavsuu.  Foto: Raul Mee

Sel nädalal, 13. detsembril toimus Meditsiiniuudiste aastakonverents "Meditsiin 2018".

Igal aastal detsembris korraldab Meditsiiniuudiste toimetus ettevaatava konverentsi järgmise aasta märksõnadest. Tänavu toimus konverents juba kaheksandat korda, saalis oli ligikaudu sada osalejat.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee