Violetta Riidas • 13. detsember 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Paluste: Tervisekeskuste uus voor avatakse uue aasta alguses

Foto: Eiko Kink / Äripäev

Sotsiaalministeeriumi tervishoiuvõrgu juht Heli Paluste rääkis tänasel konverentsil Meditsiin 2018 kaugel tervisekeskuste projekt on ja kuidas edeneb uue vooru ettevalmistamine.

Kui otsida sõna, mis tervisesüsteemi arenguid ja seal toimuvat sõnastaks, siis see on integratsioon, seostamine ja koostöö. Kas me räägime sellest, mis toimub võrgustumise nime all või me räägime tervishoiust ja sotsiaalvaldkonnast ning haridusest, siis ikka paremast seostamisest. Samuti me räägime ka esmatasandi ja eriarstiabi paremast seostamisest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee