Violetta Riidas • 20 detsember 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ossinovski andis Viljandi haiglale kohustuse hambaid ravida

Foto: Raul Mee/ÄP

Tervise- ja tööminister andis Viljandi haiglale ülesande hakata täiskasvanutele hambaraviteenust pakkuma, kuna haigekassaga pole maakonnast ükski teenusepakkuja täiskasvanute hambaraviteenuse lepingut sõlminud.

Minister Jevgeni Ossinovski teatas esmaspäevases riigikogu infotunnis hambaraviteenuse kohta aru andes, et ta on teinud Viljandi haiglale ülesande hakata täiskasvanutele hambaraviteenust pakkuma. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee