Triin Tabur • 28 detsember 2017 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Plaanilisi lõikuseid lükkub uude aastasse senisest vähem

Suur osa tervishoiu lisarahastusest läheb 2018. aastal puusa- ja põlveproteesi lõikuste jaoks.  Foto: Scanpix/Caro

Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige Mart Einasto ütles, et tänavu lükatakse haiglas uude aastasse edasi kümmekond operatsiooni, varem on see küündinud isegi saja lõikuseni.

Samas neid valdkondi, kus operatsioon saab edasi lükata, haiglas palju ei olegi, kirjutab ERR.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee