Triin Tabur • 17 jaanuar 2018 10:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Margus Lember: välisarstide vastu olla ei saa

Dekaan Margus Lember  Foto: ut.ee

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekaani professor Margus Lemberi sõnul on hea, et riik välisarstide Eestisse tööle asumise valdkonda korrastada püüab.

"Välismaalt siia tööle tulevate arstide vastu ei tohiks kellelgi midagi olla – meil on arstide puudus," ütleb prof Margus Lember. Siin on tema sõnul oluline olla kindel, et saabuvatel arstidel on hea kvalifikatsioon.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee