Triin Tabur • 25 jaanuar 2018 11:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Gardasil 9 tarnehäired riiklikku vaktsineerimist ei sega

Eestis hakatakse vaktsineerima 12aastaseid ning esimesel kahel aastal ka 13-14aastaseid tütarlapsi.  Foto: Postimees/Scanpix

Ravimiameti andmetel on HPV vastane vaktsiin Gardasil 9 alates mullu novembrist tarneraskustes ja müügiloahoidja hinnangul ei ole tarneraskuse lõppu näha.

Sotsiaalministeeriumi rahvatervise osakonna nõunik Kärt Sõber ütles, et küsimuse all on  tarneraskused jaeturul pakutava vaktsiini osas, mitte riigihankega hangitud vaktsiinikoguste osas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee