Triin Tabur • 3 veebruar 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

"Kliinik 2018" keskmes on patsientide ja meedikute heaolu

Pilt "Kliinik 2017" sündmuselt.  Foto: TÜ/Andres Tennus

Ligi 800 meditsiinivaldkonna töötajat koguneb järgmisel nädalal Tartusse konverentsile "Kliinik 2018", kus kolme päeva jooksul astuvad lühiettekannetega üles tunnustatud arstid üle Eesti.

Konverentsil käsitletakse muuhulgas kliiniliste uuringute uusi suundi, meditsiinitöötajate toetamist, keskkonna mõju elanikkonna tervisele, spordivigastuste kaasaegset ravi ja laste nahahaiguste temaatikat, ent juttu tuleb ka Eesti arstide suitsetamisuuringust.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee