Triin Tabur • 5 veebruar 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kannus: täna lõpetavatest õdedest tervishoiule ei piisa

Õdede liidu juht Anneli Kannus.  Foto: Scanpix/PM

Läinud nädalal sai Tallinna ja Tartu tervishoiu kõrgkoolide talvistel lõpuaktustel kõrghariduse diplomi 228 õde ja 53 õde-spetsialisti.

"Nõudlus õdede teenuste järgi järjest kasvab. Seda suurendab vananev rahvastik ja pikaajaliste haigete arvu kasv aga ka õdede siirdumine kõrgema töötasuga riikidesse. Igal aastal peaks Eesti tervishoiusüsteemi lisanduma 500 uut õde, et täita minimaalsed vajadused," rääkis Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.    

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee