Triin Tabur • 17 oktoober 2017 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Õdede Eestist lahkumine on vähenenud

Foto: Caro /Scanpix

Viimase viie aasta jooksul on üha vähem õendustöötajaid otsustanud Eesti asemel, või lisaks Eestile, asuda erialasele tööle välismaal.

Viimased viis aastat on õdede lahkumine Eestist vähenenud. Aastal 2012 võttis terviseametist välismaal töötamiseks vajaliku tõendi 209 üldõenduse esindajat, 2013. aastal - 150, 2014. aastal - 90, 2015. aastal - 55 ja 2016. a - 33.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee