Siret Trull • 19 veebruar 2018 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Innovatsioonist saadavat kasu tuleb võrrelda kuludega

Austria tervishoiuministeeriumi peadirektor Clemens Auer  Foto: ehealth2014.org

Austria tervishoiuministeeriumi peadirektor Clemens Auer on seisukohal, et EL liikmesriigid peavad kõigi kodanike huvides üha enam üksteisele toetuma, jagama teavet ja kasutama rohkem oma valduses olevaid vahendeid, et langetada innovatiivsete ravimite lisaväärtuse hindamisel teadlikke otsuseid.

Pärast rohkem kui kümme aastat kestnud koostööd tervisetehnoloogia hindamise asutuste vahel kõikjal ELis, võttis Euroopa Komisjon vastu ettepaneku nimetatud koostöö tugevdamise ja selle jätkusuutlikkuse tagamise kohta. Austria tervishoiuministeeriumi peadirektor Clemens Auer räägib ELi tervisetehnoloogia hindamise alase koostöö algusaegadest, kuid vaatab ka tulevikku.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee