Siret Trull • 2 märts 2018 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jesse: huvi andmeanalüüsi vastu peab tulema raviasutustelt

Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse  Foto: Raul Mee / Äripaev

Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsleri Maris Jesse sõnul eeldab digiandmete kogumiselt nende analüüsimisele ja patsiendikesksete lahenduste arendamisele edasi liikumine raviasutuste huvi raviprotsesse muuta.

Eestis on hakatud rääkima sellest, et digitaalsete terviseandmete kogumiselt tuleks edasi liikuda andmete analüüsimise ja sealtkaudu ravitulemuste mõõtmise, juhtimise ja parandamise juurde. Kui kaugel on ideed teostusest?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee