6 märts 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ossinovski selgitas Viljandi haiglale euroraha jagamist

Viljandi haigla  Foto: Raul Mee/ÄP

Terviseminister Jevgeni Ossinovski põhjendas 5. märtsil riigikogu liikmete arupärimisele vastates, miks Viljandi haigla on justkui kaks korda esmatasandi tervisekeskuse rajamise toetust saanud.

Riigikogu Vabaerakonna fraktsiooni liige Monika Haukanõmm tõi istungil Jevgeni Ossinovskit usutledes välja, et kuna tervisekeskuste rahastamise esimesest taotlusvoorust jäi raha üle 27,9 miljonit eurot, siis avati teine taotlusvoor, et piirkondlikud tervisekeskused oleksid üle Eesti ühtlaselt jaotatud. Samas anti ka teada, et aga 16 miljonit sellest on juba planeeritud Viljandi haiglale. "Seega oleks olnud ka aus öelda, et avalikule konkursile ei ole mitte 27 miljonit, vaid 11 miljonit," leidis Haukanõmm.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee