Triin Tabur • 16 märts 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti arst teenib Soome kolleegist keskmiselt 2,6 korda vähem

Foto: Scanpix/PantherMedia

TAI tervisestatistika teabepäeval rääkis instituudi analüütik Hedi Liivlaid arstide palgast kõneldes, et ehkki Soome arstidest teenivad meie tohtrid oluliselt vähem, siis Läti ja Leedu kolleegidest jälle tunduvalt rohkem.

Liivlaid tõi välja, et ajavahemikul 2012-2017 on arstide kogukuupalk kasvanud 36% peaaegu kõigis teenuseliikides, teinud seda stabiilselt, erandiks on vaid kiirabi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee