Triin Tabur • 16 märts 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Merck kinkis HNRK-le nutika abivahendi

Priit Eelmäe kingitust üle võtmas.  Foto: Erakogu

Sel nädalal andis teadus- ja tehnoloogiaettevõte Merck Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele (HNRK) üle kingituse – seadme, mis võimaldab silmadega arvutit juhtida.

Merck kinkis Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele Tobii PCEye Mini seadme, mille kiire ja täpne silmajälgija suudab asendada arvutihiirt ning võimaldab kasutada kõiki arvutirakendusi, mida harilikult juhitakse arvutihiire või ekraanipuudutusega. Kingitus sisaldab ka kaht tarkvara, mis aitavad keskuses taastusravil viibivatel inimestel silmi treenida ja seadme kasutamist harjutada.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee