Violetta Riidas • 23 märts 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna kiirabi läks üle e-kiirabile

Tallinna Kiirabi juht Raul Adlase sõnul kaob e-kiirabiga palju paberitööd saatekirjadega.   Foto: ÄP: Raul Mee

Tallinna kiirabi võttis pärast pikka testimisperioodi kasutusele e-kiirabi süsteemi, mille tulemusel kolis kiirabi asjaajamine paberi pealt arvutisse.

Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas sõnas Geeniusele, et e-kiirabi kallal on arendustöö käinud juba pikalt, kuid peamine takistus oli neil süsteem kasutusele võtta selle madal töökindlus ja suur ajakulu häirete kõrvaldamisel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee