Violetta Riidas • 5 aprill 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

TTÜ soovib ka meditsiiniõpet

Ka Tallinna Tehnikaülikool sooviks kõrvuti Tartu Ülikooliga meditsiinitudengeid õpetada.  Foto: Äripäev

Meditsiini ja õigusteaduse õpetamise eest vastutab praegu ainult Tartu Ülikool, kuid Tallinna Tehnikaülikool sooviks samuti neid aineid õpetada.

Ülikoolid saavad õpetamise eest raha vastavalt sellele, kes millise valdkonna õppekavagrupi eest vastutab. Mõnes valdkonnas, näiteks IT-s, on vastutus jagatud mitme ülikooli vahel, kirjutas ERR Novaator

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee