Violetta Riidas • 7 aprill 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Puugid – vaktsineerimise tase peaks riskirühmas suurem olema

Terviseameti epidemioloogianõunik Kuulo Kutsar  Foto: Erik Prozes

Statistika näitab, et puukentsefaliidi vastu ei vaktsineeri end paraku sageli ka need inimesed, kellel on töö tõttu pidev nakatumise oht.

Puukentsefaliidi vastu vaktsineerimist puudutavatele küsimustele vastas terviseameti nakkushaiguste seire ja epideemiatõrje osakonna nõunik Kuulo Kutsar (PhD).

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee