Euroopa Parlamendi liikmed on mures vähenevast vaktsineerimisest tulenevate ohtude pärast rahvatervisele.
Vaktsineerimise langevad numbrid üle Euroopa Liidu teevad Euroopa Parlamendile muret.
  • Vaktsineerimise langevad numbrid üle Euroopa Liidu teevad Euroopa Parlamendile muret.
  • Foto: Andras Kralla
Vähenev avalikkuse usaldus vaktsineerimise suhtes on suur väljakutse, mis on juba mõjutamas rahvatervist, ütlevad parlamendiliikmed sel neljapäeval, 19. aprillil vastu võetud resolutsioonis.

Seotud lood

Uudised
  • 11.04.18, 18:00
Kurb rekord: gripi tüsistuste tõttu on surnud 74 inimest
Sel gripihooajal on gripist tingitud tüsistuste tõttu surnud Eestis 74 inimest, mida on pea kaks korda enam kui mullu samal perioodil.
Arvamused
  • 05.04.18, 10:00
Massvaktsineerimise poolt ja vastu
Endise nakkushaiguste epidemioloogia spetsialisti Antonina Järviste ja terviseameti vahel tekkis ajalehe Saarte Hääl veergudel debatt massvaktsineerimise vajalikkuse teemal.
Uudised
  • 06.04.18, 16:30
Üks põlvkond vajab ilmselt leetrite vastu lisadoosi
Eestis terve vanuserühm inimesi, kes ongi saanud vaid ühe leetrivaktsiini, kuid eluaegse immuunsuse annab kaks doosi.
Uudised
  • 24.04.18, 08:00
Irina Filippova: Oluline on tagada karjaimmuunus
Kuigi üldiselt suhtuvad Eesti lapsevanemad vaktsineerimisse mõistlikult, tuleb üha enam arvestada ka pead tõstva vaktsineerimisevastasusega.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele