Jõhvi tervisekeskuse valmimine viibib

Jõhvi tervisekeskuse ehitushankes osales neli pakkujat. Et odavaim oli esialgu kavandatust veerandi võrra kallim, otsitakse tekkinud olukorrast väljapääsu. Igal juhul selle aastanumbri sees uus perearstikeskus ei valmi.

Jõhvi tervisekeskuse ehitushange lõppes äsja sellega, et odavaim pakkumine oli kavandatust veerandi võrra kallim.

OÜ Corrigo juhatuse liige Tiiu Sepp ütles, et tekkinud olukorras kaaluti nii uue hanke korraldamist kui ka võimalust midagi projektist välja jätta, näiteks neljanda korruse füsioteraapia ruumid, kirjutab Põhjarannik.

Esimese sammuna soovitakse aga ehitusfirmadele välja pakkuda võistlev dialoog, lootes saada praegusest soodsam pakkumine. Kõigepealt tuleb see rahandusministeeriumiga kooskõlastada.

Kui esialgu loodeti tervisekeskus selle aasta lõpuks valmis saada, siis seda ei juhtu - ehituseks on arvestatud kümme kuud. “Ilmselt lükkub tervisekeskuse valmimine edasi ühe või kõige rohkem kahe kvartali võrra. Pikendame tähtaega kuni tuleva aasta juunini,” ütles Sepp, lisades, et tähtaja pikenemise ja hangete keerulisuse tõttu omaosaluskulud kasvavad.

Tervisekeskuse projekt valmis ASis Infragate Eesti ning see on läbinud OÜs Zoroaster ekspertiisi. Projekti järgi on esimesed kolm korrust perearstide ja -õdede tööruumide päralt; kõige kõrgemale korrusele on kavandatud võimlemissaalid ja lastebassein.

Jõhvi tervisekeskusesse on sõlmitud kuus eellepingut. Reservis on kolm kohta, eelkõige mõeldes noortele, kes pensionile jäävate perearstide nimistud tulevikus üle võtavad.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.