Triin Tabur • 17 aprill 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoid on poliitikas ebapopulaarne valdkond

Riho Tapfer, Ravimitootjate Liidu juht.  Foto: Meeli Küttim

Ravimitootjate Liidu juht Riho Tapfer leiab, et uus terviseminister võiks ja peaks tundma tervishoidu samahästi kui Maris Jesse näiteks.

"Minister Ossinovski valitsemise ajal on tervishoiu teemad olnud kõrgendatud tähelepanu all, mis on väga hea," leiab Riho Tapfer. "Poliitikutele pole tervishoiu ja arstiabiga ülemäära palju meeldinud tegeleda – poliitilised riskid on ju väga suured, või õigemini riskid realiseeruvad igal juhul," lisab ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee