Violetta Riidas • 24 aprill 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Esimene kindlustaja hakkas hambaravikindlustust pakkuma

Hambaarsti juures.  Foto: Scanpix/Caro

Lõpuks on tekkinud kindlustuspakkuja, kes esmakordselt Eestis hakkab eraldi hambaravi kindlustust pakkuma.

„Hambaravikindlustuse turg on tühi ja seetõttu otsustasimegi pakkuda inimestele uut võimalust,“ sõnas Northern1 kindlustusmaaklerettevõtte üks omanikest Signe Soonberg. Kindlustus on mõeldud kõigile 19-80-aastastele, kuid kindlasti võiksid liitumist kaaluda need, kellel on hambaid vaja ravida tihti ja kulutused on suured, vahendas Eesti Patsientide Liit

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee