Violetta Riidas • 13 märts 2018 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eelmisel aastal jõudsid hambaarstile vaid pooled lapsed

Foto: flickr.com

Haigekassa statistika näitab, et kõige vähem jõuavad hambaarsti juurde teismelised vanuses 15-19 aastat.

Kuni 19-aastastele lastele ja noortele on Eesti Haigekassa partneri juures hambaarsti külastamine tasuta. 2017. aastal jõudsid hambaarsti juurde vaid üle poole (62%) 3-19 aastastest. Seega, ligi kolmandik Eesti noortest ei külasta regulaarselt hambaarsti. Tänasest algab üle-Eestiline suutervise kampaania „Suuvärk korda!“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee