Siret Trull • 15 mai 2018 11:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apotheka ja PERHi üüritüli tõi kasu Benule

Benu apteek avati laiendatud kujul.  Foto: Riina Vaikna, BENU apteeker

Möödunud aasta sügisel Põhja-Eesti Regionaalhaigla fuajees puhkenud üürivaidluse käigus sealse apteegi ajutine sulgemine tõstis naabermajas asuva Benu apteegi populaarsust sedavõrd, et täna avati see juba laiendatud kujul, teatas Benu apteegikett.

Uuenduste käigus sai apteek avatud riiulitega teenindussaali ja oluliselt laiendati külastajate parimaks teenindamiseks ravimite sortimenti. Benu Apteegi tegevjuhi Kaidi Kelti sõnul võeti remont ja laiendustööd ette ajendatuna oktoobris vallandunud juhtumist, kui varasem üürnik keeldus PERHi fuajeest lahkumast ning üürikonkursi võitnud Benu ei saanud sisse kolida. Toona palju tähelepanu saanud olukord pole tänaseni lahenenud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee