Apotheka ja PERHi üüritüli tõi kasu Benule

Benu apteek avati laiendatud kujul.
Benu apteek avati laiendatud kujul.

Möödunud aasta sügisel Põhja-Eesti Regionaalhaigla fuajees puhkenud üürivaidluse käigus sealse apteegi ajutine sulgemine tõstis naabermajas asuva Benu apteegi populaarsust sedavõrd, et täna avati see juba laiendatud kujul, teatas Benu apteegikett.

Uuenduste käigus sai apteek avatud riiulitega teenindussaali ja oluliselt laiendati külastajate parimaks teenindamiseks ravimite sortimenti. Benu Apteegi tegevjuhi Kaidi Kelti sõnul võeti remont ja laiendustööd ette ajendatuna oktoobris vallandunud juhtumist, kui varasem üürnik keeldus PERHi fuajeest lahkumast ning üürikonkursi võitnud Benu ei saanud sisse kolida. Toona palju tähelepanu saanud olukord pole tänaseni lahenenud.

“Kuna haigla fuajees apteegiteenust pakkuv ettevõte oli enne kohtuvaidluste algust sunnitud ajutiselt ka apteegi uksed sulgema, siis oligi patsientidele kõige lähimaks alternatiiviks PERHi peaukse vastas parkla servas asuv Benu apteek,” selgitas Kelt. “Kindlasti oli meie otsuse juures oluline see, et paljud kliendid jäidki Benu apteegiteenust eelistama, isegi kui haigla fuajee apteek kohtuvaidluse ajaks uuesti lahti tehti,” lisas ta. Kelti sõnul mõjus klientidele hästi ka PERHi uus parkimislahendus, mis võimaldab parkla servas asuvat apteeki mugavamalt külastada.

Kuna tegemist on suure haigla sisuliselt hoovis asuva apteegiga, siis on tootesortimendi kokkupanemisel arvestatud sellega, et see vastaks igati Põhja-Eesti regionaalhaigla patsientide spetsiifilisemate vajadustega. Samas ei puudu sealt ka naabruses elavate inimeste ootustele vastavad igapäevased apteegikaubad, teatas apteegikett.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.