Uudised
Ainult tellijale

PERH on apteegitülis ilma jäänud poolest miljonist eurost

Regionaalhaiglas seni asuv apteek.  Foto: PERH

Üks aasta apteegipinnal ilma üürilepinguta tegutseva endise üürnikuga tähendab Põhja-Eesti Regionaalhaiglale (PERH) peaaegu 0,5 miljonit eurot saamatajäänud tulu.

Mullu oktoobri algul lahvatas siiani kestev tüli regionaalhaigla apteegipinna asjus. Rendikonkursi võitnud BENU apteegikett ei saanud sisse kolida, kuna senine rentnik Apotheka ei andnud ruume vabaks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee