15 mai 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ida-Virumaal ollakse seadusemuudatuse pärast mures

Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimees Tarmo Bakler on tuleviku suhtes mures, kuna kolmandatest riikidest pärit arstide tööleasumine muutub senisest keerulisemaks.  Foto: Andras Kralla / ÄP

Ida-Viru Keskhaigla juht Tarmo Bakler on tuleviku pärast mures, kuna kolmandatest riikidest pärit arstide tööleasumine muutub senisest keerulisemaks.

Kui siiani on nii Ida-Viru keskhaigla kui Narva haigla leevendanud arstide puudust kolmandatest riikidest pärit arstide palkamisega, siis see võimalus muutub keerulisemaks, juhul kui eile riigikogus esimesel lugemisel olnud eelnõu peaks saama seaduse jõu, kirjutas Põhjarannik.  

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee