Violetta Riidas • 15 mai 2018 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Saksamaa messil conhIT vaadati tervishoiu tulevikku

conHIT toimus Berliini messikeskuse neljas suures hallis.  Foto: Violetta Riidas

17.-19. aprillini toimus Berliini messikeskuses Saksamaa suurim ja Euroopa üks juhtivaid tervishoiu IT messe conhIT (Connecting Healthcare IT). Messi eesmärk oli kokku viia ITarenduste loojad ja meditsiinivaldkonna otsustajad, et parandada tervishoiusüsteemi jätkusuutlikkust ning digitaalset arengut.

Mess on aasta-aastalt kasvanud nii eksponentide kui ka külastajatelt arvult, ulatudes tänavu ligi 600 eksponendi ja enam kui 10 000 külastajani. Juba messi esimese päeva pärastlõunal oli rahvast murdu ja töö boksides toimus täie hooga. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee