Violetta Riidas • 4 juuni 2018 13:54
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Põlluveer: EMO patsientide vähenemine võib olla juhus

Kuigi viimasel kolmel aastal on patsiente haiglate erakorralistes osakondades pisut vähemaks jäänud, siis võrreldes kümne aasta taguse ajaga on neid siiski kõvasti juurde tulnud.

TAI andmeil on viimase kolme aastaga EMO patsientide arv veidi vähenenud, kuid võrreldes 10 aasta taguse ajaga on neid siiski märgatavalt rohkem.  Foto: Raul_Mee, Raul Mee

Kuigi TAI statistika ütleb, et EMOsse pöörduvate patsientide arv väheneb 3. aastat järjest, siis ITK EMO juht Märt Põlluveer ütleb, et tegemist pole siiski suure muudatusega. „Üldine vähenemine on olnud vaid 8666 patsienti kõigi haiglate peale. Ei saaks öelda, et seda just üleliia palju on,“ nentis Põlluveer, kes pakub, et tegemist võib olla kas lihtsalt juhusega või lihtsalt rahvastiku vähenemisega.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee