Uudised
Ainult tellijale

Kliinikum liitus TriNetX-i võrgustikuga

TÜ Kliinikumi ülemarst Margus Ulst.  Foto: Julia-Maria Linna / Äripäev

Tartu Ülikooli Kliinikum liitus TriNetX-i globaalse terviseuuringu võrgustikuga ja üritab kasvatada oma kliiniliste uuringute osalust rahvusvahelisel tasandil.

TriNetX-i kiirelt kasvav koostöövõrgustik koosneb enam kui 70 tervishoiuorganisatsioonist, mis esindavad sadu üksusi 12 riigi lõikes. TriNetX on oma tervishoiuorganisatsioonidest liikmetele välja pakkunud üle 1500 kliinilise uuringu võimaluse.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee