Violetta Riidas • 8 juuni 2018 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Proviisorite Koda: Reformierakond tahab peatada apteegireformi

Eesti Proviisorite Koja juhatuse esimehe Karin Alamaa-Aasa sõnul on apteekrid reformierakonna soovist apteegireform peatada.  Foto: Raul Mee / Äripaev

Eesti apteekreid tabas külma dušina uudis, et reformierakonna fraktsioon on esitanud riigikogu menetlusse eelnõu, millega soovitakse anda tagasikäik üleminekule proviisoriapteekidel põhinevale apteegisüsteemile.

Pole raske taibata, et see on ravimite hulgimüüjatele kuuluvate apteegikettide lobby katse peatada apteegireform, mille eest on aastaid võidelnud Eesti apteekrid.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee