Violetta Riidas • 14 juuni 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa seadus on vastu võetud

Haigekassa nõukogu seadus võeti vaatamata protestidele vastu.  Foto: Andres Haabu/ÄP

Haigekassa seaduse muudatus, millega vähendati haigekassa nõukogu liikmete arvu 15lt 6le võeti eile riigikogus vastu.

Riigikogu liige Monika Haukanõmm oli haigekassa seaduse vastuvõtmise vastu. "See, mis on toimunud selle eelnõu menetlemise käigus, ei ole kasulik Eestile, sellepärast, et haigekassa nõukogu on ülioluline. Haigekassa eelarve on 1/10 Eesti riigi eelarvest, ulatudes üle 1 miljardi. 

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee