Violetta Riidas • 16 august 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kinnitati haigekassa nõukogu ja nende palgad

Täna on Vabariigi Valitsuses päevakorras nii määruse "Eesti Haigekassa nõukogu liikmete tasustamise kord“ kui ka määruse „Eesti Haigekassa põhikiri“ muutmine.  Foto: Meeli Küttim

Täna on Vabariigi Valitsuses päevakorras nii määruse "Eesti Haigekassa nõukogu liikmete tasustamise kord“ kui ka määruse „Eesti Haigekassa põhikiri“ muutmine.

Haigekassa põhikirja muutmise eelnõuga teeb tervise- ja tööminister Riina Sikkut valitsusele ettepaneku viia Eesti Haigekassa põhikiri kooskõlla Eesti Haigekassa seaduse ja ravikindlustuse seaduse muudatustega ehk põhikirjas täpsustatakse haigekassa nõukogu reguleerivaid sätteid ja haigekassa juhatuse ülesandeid. puudutava eelnõuga teeb tervise- ja tööminister Riina Sikkut valitsusele ettepaneku viia määrus kooskõlla Eesti Haigekassa seaduse muudatustega, millega vähendati haigekassa nõukogu liikmete arvu seniselt viieteistkümnelt kuuele ning muudeti valitsuse poolt haigekassa nõukogu liikmete nimetamise sätteid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee