Triin Tabur • 16 juuni 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuula: Triin Habicht Äripäeva raadios

Triin Habicht.  Foto: Raul Mee

Tervishoiuekspert Triin Habicht ütles Äripäeva hommikuprogrammis antud intervjuus, et kuigi Eesti solidaarse ravikindlustuse üle võib uhkust tunda, jätab soovida ebavõrdsus tervishoius laiemalt.

Triin Habicht on olnud üks neist ekspertidest, kes on analüüsinud ja kaardistanud Eesti  tervishoiusüsteemi ja selle probleeme. Eesti tervishoiu põhilistest väljakutsetest kõneldes tuleks Habichti sõnul alustada sellest, milline on meie inimeste terviseseisund.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee