Uudised
Ainult tellijale

Juhtkiri: JOKK-skeem teraapiaturul

Skeem, kuidas teraapiafondi rahade kasutamisel endale meelepärast visiiditasu küsida, on geniaalselt lihtne.  Foto: Anti Veermaa

Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. See mõttetera kehtib ka perearstide teraapiafondi kasutamise puhul.

Kuigi haigekassa on sättinud reeglid nii, et kui teenuse eest makstakse avaliku rahaga, saab visiiditasu olla maksimaalselt viis eurot ja esmatasandil ei tohi küsida sedagi, siis nutikamad on leidnud seaduseaugu, mille puhul võib patsiendilt küsida omaosalusena teoreetiliselt isegi suurema summa kui kulub teenusele endale. Hinna paneb paika turg.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee