Tervishoiu kõrgkool avab terviseteaduste magistri õppekava

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Esmaspäeval, 25. juunil avatakse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis vastuvõtt terviseteaduse magistriõppe õppekavale.

Õppekava on planeeritud spetsialiseerumisega neljale eriõenduse valdkonnale. Õppima asumise eelduseks on kõrgharidus õe või ämmaemandana.

Haridus- ja teadusminister on esitanud Vabariigi Valitsusele ettepaneku anda Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolile magistriõppe läbiviimise õigus, tuginedes Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri 12.04.2018. a. otsusele.

Terviseteaduse magistriõppekava eesmärk on tagada valmisolek tööks tervishoiuspetsialistina nii interdistsiplinaarses meeskonnas kui iseseisvalt, luua võimalused terviseteaduses teadmiste süvendamiseks, erialaseks uurimis- ja arendustööks ning õpingute jätkamiseks doktoriõppes.

Esimene vastuvõtt terviseteaduse õppekavale on planeeritud spetsialiseerumisega neljale eriõenduse valdkonnale ja õppima asumise eelduseks on kõrgharidus õe või ämmaemandana.

Õppekava valmis koostöös Tallinna ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli, Tartu Ülikooli, Eesti Õdede Liidu, tööandjate ja vilistlastega.

"Meil on väga hea meel, et saame täna välja kuulutada vastuvõtu magistriõppe õppekavale," ütles kõrgkooli õppeprorektor Ulvi Kõrgemaa. "Oleme seda päeva oodanud ja selle nimel koos heade sõprade ja partneritega enam kui aasta pingutanud. Eesti õed on pikalt oodanud võimalust õppida erialases magistriõppes ja nüüd on see võimalus olemas," lisas Kõrgemaa.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.