Magistriõppe vastu õdede seas suur huvi

Õde tööpostil.
Õde tööpostil.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli äsja avatud terviseteaduse magistriõppekavale kandideeris 164 inimest, kõige populaarsem oli intensiivõenduse eriala.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppekorralduse osakonna juhataja Eve Müüri sõnul on tal hea meel, et uue magistriõppekava vastu oli suur huvi.

"Samuti on rõõm tõdeda, et kõrgkooli tullakse õppima mitte ainult Tartust ja Lõuna-Eestist, vaid kogu vabariigist," lisas Müür.  

Rakenduskõrghariduse õppekavadest oli kõige populaarsem füsioteraapia eriala, kuhu huvilised esitasid 400 avaldust ning ühele õppekohale kandideeris 13,2 inimest.

Rakenduskõrgharidusõppes tundsid sisseastujad suuremat huvi ka radioloogiatehniku ja tervisekaitse spetsialisti ning kutseõppes lapsehoidja ja erakorralise meditsiini tehniku erialade vastu.  

Kõrgkool läheb uuele õppeaastale vastu 427 uue õppuriga. Sügisel alustab õpinguid kutseõppes 117, rakenduskõrghariduses 250 ja magistriõppes 60 esmakursuslast.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.