Kadi Heinsalu • 28 juuni 2018 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kellele kulub enim bioloogilise ravi raha?

Bioloogiline ravi on väga kallis.  

Eestis sai eelmisel aastal bioloogilist ravi kokku ligi 1500 isikut. Neist enim määrati seda reumatoloogiliste haiguste puhul, kuid keskmised summad haige kohta ei ole selles haiguste grupis sugugi kõige kõrgemad.

Haigekassa ülevaade bioloogiliste ravimite kasutamisest mullu näitab, et need kallid ravimid on esialgu kättesaadavad siiski vähestele ja väheste haiguste puhul. Siiski leiavad need ravimid kasutamist lisaks tuntud haiguste puhul ka mitme onkoloogilise kasvaja raviskeemis.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee