Triin Tabur • 24 september 2018 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Bioloogilise ravi hind sõltub sellele kuluvast ajast

Haigekassa ravimite ja meditsiiniseadmete talituse juht Erki Laidmäe.  Foto: ÄP: Andres Haabu

Haigekassa ülevaade bioloogiliste ravimite kasutamisest mullu näitab, et need kallid ravimid on esialgu kättesaadavad siiski vähestele ja üksikute haiguste puhul.

Kuigi bioloogilistest ravimitest räägitakse ikka veel kui uutest, on need Eestis kasutusel olnud üle kümne aasta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee