Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa uus juhatuse liige tuleb pangandusest

Haigekassa neljandaks juhatuse liikmeks ja digiteenuste juhiks valiti Karl H. Peterson.  Foto: Haigekassa

Haigekassa neljandaks juhatuse liikmeks ja digiteenuste juhiks valiti Karl H. Peterson. Ta on Eestis ja Baltikumis arendanud IT valdkonda üle 21 aasta, juhtides Danske Bankis arendusi, infoturvet ning innovatsiooniprojekte.

Uus juhatuse liige vastutab digiteenuste arendamise eest ning tema meeskonda kuuluvad teabehalduse, infrastruktuuri, süsteemiarenduse, innovatsiooni ning analüütika eksperdid. Uue juhi ülesandeks on muuhulgas koostöös Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskusega käivitada järgmisel aastal digiregistratuur, mis aitab lühendada ravijärjekordasid ning inimestel pääseda kiiremini ja lihtsamalt eriarsti vastuvõtule. Samuti töötatakse lähiajal välja uued digitaalsed tööriistad arstidele, et inimeste ravi-ja geeniandmeid kasutades ennetada haiguseid ning määrata täpsem ravi. Lisaks valmivad lähiaastatel e-ravimileht, e-kiirabi ja uued kasutajasõbralikumad lahendused haiglatele ning kliinikutele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee