Triin Tabur • 29 august 2018 14:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valikukomisjon on e-tervise asekantsleri osas oma otsuse teinud

Valikukomisjon esitas 29. augustil ühe kandidaadi, kes võiks sobida e-teenuste asekantsleriks.  Foto: Postimees/Scanpix

Riigikantselei tippjuhtide valikukomisjon otsustas tänasel, 29. augusti koosolekul esitada sotsiaalministeeriumi e-teenuste ja innovatsiooni asekantsleri ametikohale ühe kandidaadi.

Kellega nimeliselt tegu, saab selgeks peale seda, kui terviseminister on kandidaadi ametlikult ka kinnitanud. Ilmselt toimub see tuleval nädalal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee