Siret Trull • 10 juuli 2018 11:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Laste vaimset tervist toetav mobiilimäng sai rahastuse

Mobiiliplatvorm pakub läbi mängu tuge krooniliselt haigetele lastele.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Krooniliselt haigetele lastele läbi mängu psühholoogilist tuge pakkuv startup on Eestis esimene, mis sai Eesti Teadusagentuuri Mobilitas Pluss järeldoktori rahastuse. Teadusprojektis hinnatakse innovaatilise mobiilimängu mõju haigete laste vaimsele tervisele ja tervisega seotud elukvaliteedile.

Triumf Health tegeleb krooniliselt haigete laste psühholoogiliste probleemide vähendamisega digitaalse sekkumise abil.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee