Siret Trull • 11 juuli 2018 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Amet: nõustamise kvaliteet apteekides on hea

Pildil Laagri apteek  Foto: Andras Kralla / ÄP

2018. aasta I poolaastal kontrollis ravimiamet inspektsioonide ajal ravimialast nõustamist 49 apteegis ja jäi kvaliteediga üldiselt rahule.

Inspekteeritud 49 apteegist vaid ühes oli nõustamisel puudujääke – nõustamisel ei pööratud tähelepanu silmatilkade õigele kasutamisele. „Kontrolli tulemusena võib öelda, et hinnanguliselt on nõustamise kvaliteet apteekides hea,“ seisab ameti aruandes.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee