Siret Trull • 12 juuli 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinik32 tegi hea aastatulemuse

Brit Pensa, Kliinik 32 juhataja  Foto: Eiko Kink / Äripäev

OÜ Kliinik32 saavutas 2017. aastal veidi enam kui 3,7 miljonilise aastakäibe. Tänavu loodetakse käivet veelgi kasvatada.

2016. aastaga võrreldes käive eelmisel aastal kasvas: 2016. aastal oli käive 3,3 miljonit. Aruandeaasta kasum jäi aga eelnevale alla: 2017. aastal oli kasum 78 614 eurot, 2016. aastal 212 431 eurot. Kasum jaotatakse dividendideks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee