Siret Trull • 13 juuli 2018 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstide liit jäi tervishoiuteenuste loetelu komisjonist välja

Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa  Foto: Terje Lepp

Eile valitsuses heakskiidu saanud määrus, millega kehtestati tervishoiuteenuste loetelu komisjoni koosseis, ei näe komisjonis ette arstide liidu esindajat. Liidu arvates on see kummaline, sest tervishoiuteenuste loetelu puudutab suuremas osas just eriarstiabi.

Eesti Arstide Liidu peasekretäri Katrin Rehemaa sõnul tuli liidu välja jätmine komisjoni koosseisust neile üllatusena, sest varasemates plaanides oli EALi esindaja koosseisus sees.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee