Triin Tabur • 31 jaanuar 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassat hakkab nõustama kolm komisjoni

Foto: Andres Haabu/ÄP

Haigekassa juurde tuleb lisaks kahele senisele ka kolmas nõuandev komisjon.

Lisaks kahele senisele tuleb haigekassa juurde eraldi tervishoiuteenuste loetelu otsuste nõustamise komisjon. Haigekassast öeldi, et komisjon peaks tööd alustama sel aastal, kuid detailid on veel välja töötamisel.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee