Siret Trull • 13 juuli 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

REKS sai ravimite ehtsuse kontrolli keskkonna valmis

Raul Mill, Ravimite Ehtsuse Kontrolli SA juht  Foto: Eiko Kink

Ravimite Ehtsuse Kontrolli SA on valmis saanud keskkonna, mis võimaldab kindlaks teha, ega apteegist müüdav ravim pole võltsing. Süsteemi piloot koostöös kõigi osapooltega on plaanis sügisel.

Eesti ravimite ehtsuse andmekogu süsteem on alates 28. juuni 2018 tootmiskeskkonnas ja valmis serialiseeritud toodete andmete üleslaadimiseks, teatas Ravimite Ehtsuse Kontrolli SA.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee