Violetta Riidas • 15 august 2018 12:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haiglate kontodel seisab hunnik raha

Eesti kuue suurema haigla finantsaruannetest selgus, et eelmise aasta lõpu seisuga oli nende kontodel kokku vaba rahana 101 miljonit eurot.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Eesti kuue suurema haigla finantsaruannetest selgus, et eelmise aasta lõpu seisuga oli nende kontodel kokku vaba rahana 101 miljonit eurot.

Nn maksuterminaator Ardo Ojasalu analüüsis Eesti tipphaiglate raamatupidamisi ega mõista, miks kogutakse arvetele miljoneid eurosid, selle asemel, et rohkem ravida.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee